
Mennyire ismered Budapest rakpartjait? Kvíz
Tudod, kikről nevezték el őket?
Kevés olyan hely marad az országban, ahol nem lesz majd erős köd, jelentette be az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Kedd estétől többfelé képződik köd (legkisebb eséllyel északnyugaton). Szerdán fokozatosan javulnak a látási viszonyok, de helyenként tartósan ködös maradhat az idő. Emiatt Győr-Moson-Sopron, Vas, Veszprém és Zala megye kivételével az egész országra kiadták a figyelmeztetést.
Az előrejelzés szerint szerdán a leghidegebb órákban mínusz 2 és plusz 6 Celsius-fok között alakul a hőmérséklet.
Napközben többnyire 10-14 fokig melegszik a levegő, de a tartósan felhős, párás részeken ennél pár fokkal hidegebb lesz az idő.


Tudod, kikről nevezték el őket?

Viszont Tarr Zoltán és Tanács Zoltán is kap bársonyszéket.

Egy másik világba repíti a festés.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.