
Orbán Viktor: Ukrajnába vagy Mátészalkára küldjük a pénzt?
Ez a 2026-os választás tétje, önkormányzati szempontból.
Egy négyfős banda tört be egy nyíregyházi társasház pincéjébe.
A nyomozók az éj leple alatt csaptak le a négy férfira, akik az általuk feltört pincéből igyekeztek ellopni az ott tárolt dohányt. A rendőrség indítványozta két nyíregyházi, egy tiszarádi és egy érpataki lakos letartóztatását.

A nyomozók a pincében 2856 doboz cigarettát, 17,5 kilogramm mennyiségű vágott dohányt találtak. Innentől a NAV folytatja az eljárást a lefoglalt áruval és annak tulajdonosával kapcsolatban.

Ez a 2026-os választás tétje, önkormányzati szempontból.

Az okoseszközök veszélyeket is rejthetnek.

Extrém hidegre kell készülni a következő napokban!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.