
A homokban riszálta a popsit, majd bekapta a banánt a latin szexbomba
Fany nyilvános helyen adta elő magánszámát.
A házigazda Katar válogatottja egyetlen kaput eltaláló lövés nélkül fejezte be Ecuador csapatával vívott mérkőzését a labdarúgó-világbajnokság vasárnapi nyitányán, ilyesmi a vendéglátók összes összecsapását tekintve másodszor esett meg a vb-történelemben - írta a dél-amerikai együttes 2-0-s sikerét hozó találkozót értékelve a futball történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezet (IFFHS).
Hasonló eset első ízben 1994-ben akadt, akkor az Egyesült Államok játékosai voltak képtelenek kaput eltaláló lövést produkálni Brazíliával szemben, a nyolcaddöntőben. A katari-ecuadori meccsen az együttesen 11 lövési kísérletből a hazaiak ötöt, a vendégek hatot vállaltak, ennél kevesebb próbálkozás 1966 óta egyetlen vb-meccsen sem volt.
Katar futballtörténelmet írt azzal, hogy az első olyan rendező ország lett a világbajnokságok történetében, amelynek válogatottja elvesztette a nyitómérkőzését. A korábbi 22 vendéglátó csapatai 16-szor győztek, és hat találkozó végződött döntetlennel - írta az IFFHS.
Először esett meg az is, hogy a vb első gólja büntetőből született. Szerzője, a csapatkapitány Enner Valencia a nyitótalálatokat elérő játékosok legidősebbike lett, miután 33 évesen és 16 naposan értékesítette az ecuadoriak tizenegyesét. Az eddigi korelnök Alessandro Altobelli volt, aki 1986-ban 30 évesen és 184 naposan lőtt gólt Bulgáriának.
Fany nyilvános helyen adta elő magánszámát.
Mázlival ugyan, de Böde Dániel ezt is elintézte.
Kalmár Zsolt térdét újra meg kellett műteni.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre