
Megkongatták a vészharangot: egyre több gyermeket érint ez a veszélyes állapot
A szakértők szerint ideje lépéseket tenni.
Az ingyenes esemény ma 12 órakor kezdődik.
Az együttest ma rendhagyó hangszereléssel hallgathatják meg azok, akik részt vesznek az A38 Hajó M2 Petőfi TV Akusztik műsorának felvételén.
A szervezők azt kérik az érdeklődőktől, hogy fél órával a kezdés előtt érkezzenek. A felvételen jelentkezési sorrendben, regisztrációt követően lehet részt venni.

A szakértők szerint ideje lépéseket tenni.

Mutatjuk, mit ígérnek a csillagok!

Halálos is lehet a másnaposság.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.