
Lakóautóba szaladt egy kocsi, hatalmas a pánik
Félpályán halad a forgalom az érintett útszakaszon.
A szokásossal ellentétben a budapesti szállodák most inkább magyarokkal teltek meg, akik végre kikapcsolódnának. A szakemberek elmondták a Metropolnak, mire számítanak a hosszú hétvégén.
Vajon hol lehet még szállást foglalni a hosszú hétvégére, hiszen úgy tűnik, a fővárosra ki lehet tenni a megtelt táblát. Érdekesség, hogy most a budapesti szállodák inkább magyarokkal teltek meg, akik végre kikapcsolódnának.
Guller Zoltán, a Magyar Turisztikai Ügynökség vezérigazgatója arról beszélt, hogy a Szent István-nap fellendíti a vendégforgalmat. Megugrottak az előzetes szobafoglalások augusztus 19-ére és 20-ára.
Amennyiben érdekel, hogy a szállodák milyen forgalomra számítanak és szeretnéd elolvasni a részleteket, akkor keresd a szerdai lapszámunkat a terjesztési pontokon, vagy menj fel a Metropol online oldalára.
Félpályán halad a forgalom az érintett útszakaszon.
Vérfagyasztó felvétel kering az interneten.
Másodfokú riasztást adtak ki felhőszakadás miatt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.