
Több mint négy évtizede nyoma veszett – Most megtalálták az eltűnt nő maradványait
A nyomozók már le is zárták az ügyet.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA maradványaiból kiderült, hogy a vaddisznót megnyúzták, a húsát pedig elvitték. A környéken nem ez volt az első eset.
Ismét egy vaddisznótetemről kaptunk bejelentést. Most a dunai résznél lévő természetvédelmi területen hagytak egy tetemet. Azért írjuk, hogy hagyták, mert itt már vannak külsős nyomok az állaton. Mivel belterület, így a vadászat kizárt. Szakértő vizsgálja majd meg a tetemet – írja Facebook-oldalán az Állat- és Természetvédelmi Járőrszolgálat Újpest.
Vezetőjük, Pataki Gábor az Újpest Médiának azt is elmondta, hogy az eset a Farkaserdő után ezúttal a Duna-parton, a Rév utcánál történt, a helyszínen a maradványokból pedig az is kiderült, hogy az állatot megnyúzták, a húsát pedig elvitték. A szörnyű látványt fotókkal is megörökítették....Vajon ki képes ilyesmire?

A nyomozók már le is zárták az ügyet.

Ha később megy orvoshoz, mára már elvesztette volna a látását.

A család évtizedek óta bajba jutott állatokat ment.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.