
Orbán Viktor: Egy magyar lány és az amerikai himnusz
Radics Gigi Orbán Viktort is teljesen lenyűgözte.
A kijárási korlátozások miatt hamarabb indulnak a díszes járművek.
Mától indul útnak a BKK Fényvillamosa. A budapesti tömegközlekedés égkövének tartott látványosság ünnepi égőkkel feldíszítve várja a város legszebb panorámájú villamosvonalain az érdeklődőket az ünnepi időszakban. A koronvírus-járvány azonban jelentősen megrövidíti az élményre szánható időt, ugyanis a 20.00-tól érvényes kijárási tilalom miatt december 10-ig biztosan rövidebb ideig jár a villamos. Annyi biztos, hogy 16.00 óra helyett már egy órával korábban, 15.00-kor elindul a karácsonyi hangulatot árasztó jármű. A fényvillamos pontos menetrendjét és útvonalát a www.bbk.hu oldalon találja.


Radics Gigi Orbán Viktort is teljesen lenyűgözte.

Czigány György 94 éves volt.

Szoros kapcsolatban álltak, még sem tudott a gyilkosságokról.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.