
Emilio meghatódott a kaposvári országjárás láttán: „Ez már nemcsak egy rendezvény"
Kaposvár mellett a hazai sztárvilág sem ment el szó nélkül.
Brüsszellel szövetkezve Magyar Pétert akarják hatalomra juttatni. Ukrajna többször is lebukott már.
Szentkirályi Alexandra szerint egészen érthetetlen, hogy egy háborús ország miért okoz szándékkal kárt a vele szomszédos, békepárti Magyarországnak. A támadással Zelenszkij nem az oroszoknak okoz kárt, és Ukrajnának sincsen semmilyen haszna belőle, csakis kizárólag minket és a szlovákokat hoztak hátrányos helyzetbe – közli közösségi oldalán.

Ukrajna számos alkalommal lebukott már, hogyan próbálnak beavatkozni a magyar választásokba, ez most a legújabb kísérletük, hogy ukránpárti kormányt ültessenek a nyakunkba. Brüsszellel szövetkezve Magyar Pétert akarják hatalomra juttatni, aki nem tudna nemet mondani a háborúpárti és Ukrajnát pénzelő parancsoknak. Ha a baloldal kerülne hatalomra, jönne az 1000 forintos benzin és az emelkedő rezsiárak, ez az, amire nekünk nemet kell mondanunk
– írja a fővárosi Fidesz frakcióvezetője videójához, hangsúlyozva, hogy a Nemzeti Petíciót közösen is megüzenhetjük:

Kaposvár mellett a hazai sztárvilág sem ment el szó nélkül.

A világ legjobb öt százalékába tartozunk.

Az emberek függőségével és halálával szeretne pénzt szerezni?
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.