
Most jött: baleset történt, nem járnak a villamosok
A villamosbaleset kapcsán tájékoztatást adott a BKK Info és a katasztrófavédelem.
Szombat délután történt a tragédia.
Halálra gázolt egy embert az Oroszlányból a Déli pályaudvarra elindult S12-es vonat Környe külterületén szombat délután - közölte a Mávinform a honlapján.

A helyszínelés befejezéséig - várhatóan 18-19 óráig - az oroszlányi vonalon Tatabánya és Oroszlány között az S12-es vonatok helyett pótlóbuszok közlekednek.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a vonaton harmincan utaztak, a tűzoltók segítik az utasok biztonságos átszállását.

A villamosbaleset kapcsán tájékoztatást adott a BKK Info és a katasztrófavédelem.

Nem tudták megmenteni a 16 éves fiú életét.

Megnőtt az akut légúti tünetekkel járó megbetegedések száma.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.