
Horváth Tamás: „Úgy izgultam, mint az első alkalommal” – teltház előtt ünnepelte 10. Budapest Park-koncertjét
Horváth Tamás még keresi a szavakat.
Ha már az énekes a magyar fővárosban járt, akkor a fellépés mellett a városnézésre is szakított időt.
Az utóbbi időben egyre több világsztár látogatja meg hazánkat. Legutóbbi szeptember közepén egy hotel teraszán fotózták le Arnold Schwarzeneggert.
Most azonban a világhírű amerikai énekes Rod Stewart is tiszteletét tette nálunk, aki úgy bukott le, hogy az énekes egy idegenvezető segítségével járta be Budapestet, akinek a barátnője készített róla egy lesifotót. Azóta újabb árulkodó képek jelentek meg az Instagramon, ahol felesége Penny Lancaster tett fel néhány képet itt tartózkodásukról, ahol a városnézés mellett másra is jutott idő.
„A banda visszatért! Olyan izgalmas, hogy a zenekar újra együtt van Magyarországon, közvetlenül azelőtt, hogy elkezdődnének a koncertek Las Vegasban a következő hónapban” - írta a bejegyzéshez az énekes felesége.
Horváth Tamás még keresi a szavakat.
Kihúzta a gyufát a színész-producer...
40 évvel ezelőtt történt a rémisztő eset.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.