
Nincsenek szavak: ismét nagyot villantott a szexi fitneszedző
Ezt kár lenne kihagyni!
Szombaton már csak 5 páros küzdött azért, hogy megnyerhesse a Dancing with the Stars műsorát. Bár mindenki jól teljesített, egyikőjüktől most is búcsúzni kellett.
A nézők döntése alapján Kökény Attila és Mikes Anna, valamint Vavra Bence és Lissák Laura került a veszélyzónába. Végül Kökény Attila és Mikes Anna búcsúzott a versenytől.

Már csak két hét van hátra és kiderül, melyik páros fogja megnyerni a Dancing with the Stars harmadik évadát.





Ezt kár lenne kihagyni!

Megyeri Csilla ettől érzi magát igazán boldognak.

A rajongók teljesen el voltak ragadtatva.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.