
A klímatudomány üzenete egy élhető jövőért – beszélgetéssorozat
Világképünk átalakítása – Hogyan fogalmazzuk újra gazdasági és társadalmi céljainkat? – többek között ezekkel a kérdésekkel foglalkoznak a résztvevők.
Folytatódik az Anyahajó Anyaközpont interaktív sorozata, melynek február 26-i előadásának témája az alvás lesz.
A reggel 9 órakor kezdődő esemény vendége Szerémi Andrea pszichológus lesz. „Végigalussza már az éjszakát? Hagy titeket? Külön szobában alszik? ” Ilyen és ehhez hasonló mondatokkal biztosan találkozott már sok szülő, de mit lehet ezekre válaszolni? Hogyan válasszuk el a jó szándékú, de nem releváns tanácsokat a jó információktól? Az esemény becsületkasszás.
Világképünk átalakítása – Hogyan fogalmazzuk újra gazdasági és társadalmi céljainkat? – többek között ezekkel a kérdésekkel foglalkoznak a résztvevők.
A Fókusz Közösségi Tér – Én/idő program szeretettel vár mindenkit, aki kikapcsolódna, beszélgetne.
A program célja, hogy játékosan hívják fel a figyelmet a felelős közlekedésre – nemcsak a járművezetők, hanem a gyalogosan, rollerrel vagy biciklivel közlekedő gyerekek, fiatalok számára is.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre