
Megérkezett a tavasz, közel 20 fok lehet a hétvégén
Itt az idő elővenni a kiránduláshoz szükséges felszereléseket
A Megyeri híd felé vezető oldalon, a maglódi lehajtó közelében történt a baleset.
Árokba hajtott és a tetejére borult egy személyautó az M0-s autóútnak a Megyeri híd felé vezető oldalán, a maglódi lehajtó közelében - írja a Katasztrófavédelem.
Egy ember utazott a járműben, ő ki tudott szállni, a mentők ellátják. Műszaki mentés céljából a fővárosi hivatásos tűzoltók érkeztek a baleset helyszínére, ahol egyelőre nincs forgalmi akadály.

Itt az idő elővenni a kiránduláshoz szükséges felszereléseket

Hihetetlen tragédia, gyermekével lett öngyilkos.

A lakók szerint senki sem segít rajtuk, és egyre rosszabb a helyzet.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.