
Most kaptuk: takarítás közben elhunyt egy férfi Bakonycsernyén
Áramütés végzett egy fiatal férfival takarítás közben.
Semmi sem tart örökké: hetekig keresték, de meg lett K. Tamás.
Azt hitte a magyar bűnöző, hogy biztosra megy, de tévedett K. Tamás. A Székesfehérvári Rendőrkapitányság bűnügyi osztályának és a Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Alegységének munkatársai január 10-én hajnalban egy apró somogyi községben vetettek véget a férfi rejtőzködésének.
A zsaruk néhány hét kutatás után egy családi ház hálószobájának falába vájt rejtekhelyen bukkantak rá K. Tamásra, akit többek között egy 10 millió forintot meghaladó csalás ügyében, és tartózkodási helyének megállapítása miatt körözött a hatóság. Ráadásképpen a férfi megfeledkezett a rá jogerősen kiszabott 3 év 6 hónapos fegyházbüntetés letöltésének megkezdéséről is, melyre kézre kerítésekor emlékeztették az egyenruhások, egyúttal segítettek a kijelölt büntetés-végrehajtási intézetbe eljutnia, hogy megkezdhesse büntetésének letöltését – írja honlapján a rendőrség.
Íme a férfi elfogásáról készült korhatáros videó:
Áramütés végzett egy fiatal férfival takarítás közben.
Az egyik leggyakoribb betegség sokáig rejtve maradhat.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.