
Németh Szilárd a Bors betiltásáról: Aczél elvtárs, az, aki elindította a támogatott, a tűrt meg a tiltott kategóriát
Több kormányzati szereplő is megszólalt az ügyben.
Többen is megsérültek, megkezdte a nyomozást a rendőrség.
Egy kisbusz és egy személyautó ütközött a Paksi Atomerőmű Északi bejárójánál – írja a Police.hu. Balesetről érkezett bejelentés 2023. augusztus 11-én nem sokkal reggel fél hat óra után. Az eddig rendelkezésre álló adatok szerint a 6-os főút 114-es kilométerszelvénye közelében egy kisbusz és egy autó ütközött össze ismeretlen körülmények között. A balesetben többen megsérültek.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a főúton félpályás útlezárás van érvényben az érintett útszakaszon. A forgalmat rendőrök irányítják.

Több kormányzati szereplő is megszólalt az ügyben.

A férfi a rendőrségen kötött ki.

Mit tehetünk olyankor, ha gondunk akad a rendelt étellel?
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.