
Ebbe beleszakad a szív: Kapás Boglárka visszatért és mindenkit meghatott: így őrzi édesapja emlékét
A sportoló megható vallomást tett.
Varga Viktor a jurtája mellé egy tavat és egy hajót is épít.
Varga Viktor és édesapja látták vendégül a Mokka riporterét az énekes otthonában, aki nagy munkálatokba kezdett. Büszkén mutatta meg a jurtája mellett épülő kerti tavat, de izgatottan mesélt a hajóról is, amit apukájával építenek, és még egy egészen egzotikus trópusi hálószobát is megmutatott a kamerának.
A legmeglepőbb azonban az volt, amikor Viktor a zuhogó esőben elkezdett élő adásba úgy jelentkezett be, hogy mindössze egy törölköző volt a derekára csavarva.
Viktor már nagyon várja, hogy teljes egészében elkészüljön álomotthona, csillogó szemekkel invitálta meg a Mokka riporterét is a házavató bulira.
Kéthetes házibuli lesz, úgy készülj!
– zárta az interjút az otthonára nagyon büszke énekes.
A sportoló megható vallomást tett.
Új videóklipjét rajongói már izgatottan várták.
Valami nagy dologra készül!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.