
Élő Barbie babává műttette magát a fiatal nő
A plasztikafüggő 29 éves nő nem tud leállni a műtétekkel.
A plasztikaiműtét-függő Dalia Naeem az utóbbi hónapokban 43 beavatkozáson esett át, hogy még jobban hasonlítson Barbie babára. A 29 éves, Bagdad fővárosából származó nő, akit az iraki Barbie-nak is neveznek, most egy újabb videót posztolt, amelyen az arca látszik.
Legutóbb szájfeltöltésen és mellnagyobbításon járt...
Dalia egyébként műsorvezető és színésznő, az Instagramon 996 ezer követője van, a TikTokon is közel 65 ezren figyelik a munkásságát.
A kinézete keveseket nyűgöz le, a hozzászólások között leginkább rosszallják, hogy ennyire plasztikafüggő. Egyesek szerint már valóban úgy néz ki, mintha nem is ember lenne, mások azt jegyezték meg, hogy ennyi szilikonnal és műanyaggal a testében valóban egy baba, de korántsem Barbie.

Top hírek

Eva Longoria megmutatta elképesztően dögös idomait
A színésznő 50 évesen is formában van.

Végre előkerült az Exatlon sztárjának párja: kiderült, szakított-e Halász Jázminnal
Most végre kiderült, mi a helyzet Jázminékkal!

Fel sem ismered a '90-es évek legnagyobb magyar sztárjait! Döbbenetes, mennyit változtak az egykori bálványok – fotók
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre