
Deutch Tamás Majkának: Most egy picivel kevesebb csurran, cseppen. One ez így
Szóviccel szúrt oda a politikus a rappernek.
Deutsch Tamás a Facebook-oldalán frappáns szóviccel szúrt oda a Majkának, miután a One telekommunikációs vállalat szerződést bontott a rapperrel.

Most egy picivel kevesebb csurran, cseppen. One ez így. Ennyi.
– írta Deutsch Tamás, akinek a bejegyzését a Magyar Nemzet szúrta ki.
Mint arról a Metropol hírt adott, a One megszüntette az együttműködést Majkával, amiért a debreceni Campus Fesztiválon a koncertje alatt a Csurran, cseppen című számának végén a miniszterelnököt megszemélyesítő zenész egy „Isten áldja Bindzsisztánt, b…szdmeg!” – felkiáltással tisztelgett hallgatóságának, majd az egyik közreműködő egy fordítva megfogott mikrofonnal eljátszotta, hogy fejbe lövi a rappert. Majka, beleélve magát a kivégzési jelenetbe, össze is esett. Az akció nagy felháborodást váltott ki, sokan adtak hangot elégedetlenségüknek. A One szerződésbontása szíven találta a zenészt, ugyanis így súlyos pénzeket veszít.
Top hírek


Ukrán képviselő: mindent tudott a háborús maffiáról Zelenszkij kabinetfőnöke, Ali Baba

Orbán Viktor elárulta, mi volt a legjobb Győrben
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre