
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA hívek imádsága meghallgatásra talált.
Megtörtént, amire a katolikusok milliói vártak: Ferenc pápa nem sokkal vasárnap 12 óra után elhagyta a római Gemelli kórházat, ahol február 14-e, Valentin-nap óta tüdőgyulladással kezelték. A pápa, mielőtt elhagyta volna a kórházat, megjelent az intézmény egyik teraszán, és onnan üdvözölte az összegyűlteket. Ez volt Ferenc pápa első nyilvános megjelenése, amióta öt héttel ezelőtt kórházba szállították.

A teraszos üdvözlés volt az első, ám nem az egyetlen köszöntés az egyházfő részéről vasárnap: a pápát szállító fehér jármű a kórházból kiérve lassított: a 88 éves szentatya a járműből üdvözölte az egészségügyi intézmény előtt várakozó híveket. Az egyházfő első útja ugyanakkor nem a Vatikánba, hanem a Santa Maria Maggiore-templomhoz vezetett.
Március 22-én, szombaton Ferenc pápa orvosai közölték: az egyházfő vasárnap elhagyhatja a klinikát, ugyanakkor a teljesen felépülés hosszabb időt vesz igénybe, ennek érdekében további két hónap pihenést írtak elő a szentatyának a Vatikánban.
Vasárnap a Vatikán közzétette Ferenc pápa üzenetét. A szentatya arról ír, hogy a hosszú kórházi tartózkodása alatt megtapasztalhatta az Úr türelmét, amely az orvosok és egészségügyi dolgozók fáradhatatlan munkájában és a betegek családjainak elhivatottságában és reményében is visszaköszön.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.