
Édesapjához és mostohaanyjához került a kisfiú, majd halálos bántalmazás áldozata lett
A bíró azt mondta, az apa cserben hagyta a gyermekét.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolNégy embert meggyilkoltak, hármat elhurcoltak.
Fegyveresek nyitottak tüzet Nigéria délkeleti részén az amerikai nagykövetség munkatársait szállító konvojra, két nigériai követségi dolgozó és két rendőr meghalt, három társukat pedig elhurcolták – adta hírül a New York Post.

A csoport humanitárius küldetést teljesített, amikor rájuk támadtak a katasztrofális közbiztonságáról elhíresült Anambra államban.
Bár a fegyveresek felgyújtották a járműveket és a holttesteket, de annyit tudunk, hogy az áldozatok között nincs amerikai állampolgár
– jelentette be Tochukwu Ikenga, a helyi rendőrség szóvivője.
Az állam fővárosától félszáz kilométerre található Ataniban történt támadás tovább növelte az aggodalmakat az ország délkeleti régiójában terjedő szeparatista erőszak miatt. Biafra államát 1967-ben kiáltották ki Dél-Nigériában, a helyiek három éven át küzdöttek a függetlenségért a központi hatalomtól, de a szakadárok felett a nigériai kormányerők győzedelmeskedtek, azóta ilyen akciókkal harcolnak ellenük.

A bíró azt mondta, az apa cserben hagyta a gyermekét.

Megszólalt a rendőrség.

Az ufók témáját rengeteg mű dolgozta fel, de egy kitűnik a sok közül.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.