
Csókokkal árasztották el Zendayát Budapesten
Még a kutyák sem tudnak ellenállni a csodálatos színésznőnek!
Zendaya édes kutyapuszikat kapott egy rajongó kutyájától Budapesten.

Még a kutyák is odavannak Zendayáért!
A 28 éves színésznőt egy kutyus puszikkal lepte meg Budapesten. Egy interneten megosztott videón Zendaya egy nagyobb csoport mellett sétál a járdán, amikor megáll és leguggol egy kutyához, aki tündérien üdvözli a színésznőt.
A kutyád csak boldog, hogy simogatják, fogalma sincs, hogy Zendaya az
– viccelődött egy rajongó.
Zendaya mosolyogva és nevetve veszi a nyálas pillanatot, majd tovább simogatja a kisállatot, miközben egy másik kutya is a színésznő felé tart. A kommentek között a rajongók meghatottan reagáltak a kedves pillanatra. Egy rajongó külön kiemelte Zendaya udvariasságát: „Láttátok, hogyan kérdezte meg, mielőtt megsimogatta a kutyát? Nagyon figyelmes és visszafogott.”
Az interneten elindultak a találgatások, hogy Zendaya azért tartózkodik Budapesten, mert megkezdték a Dűne 3 forgatását.
Denis Villeneuve adaptálta Frank Herbert díjnyertes regénysorozatát, és az első könyvet két részre bontotta: Dűne: Első rész és Dűne: Második rész. A harmadik rész az író második regényét, a Dűne Messiást dolgozza majd fel, amely a Dűne eseményeit 12 évvel később követi. Az első film tíz Oscar-jelölést kapott – írja a People Magazin.
Top hírek


Katy Perry továbblépett! Vadul csókolózott egy jachton új szerelmével
Nem fogod elhinni ki legújabb kiszemeltje.

Megszólalt Aurelio édesanyja: „A németek tartanak a bevándorlóktól"
Szerinte főként németek szeretnének nálunk házat vásárolni.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre