
Tudományos odúles a Gesztenyés-kertben
Itt a tavasz és lassan bele is kezdenek a madarak a költésbe, így eljött az ideje, hogy odúellenőrzési bemutatóra invitáljunk titeket!
Ez egy olyan közösségi hely, ahol találkozhat egymással alkotó, vásárló, fiatal, családos, kreatív szakember és érdeklődő laikus.
„A WAMP Magyarország egyik legnagyobb és leghosszabb ideje dizájnnal foglalkozó magánkezdeményezéseként, kiemelt hangsúlyt fektet az általa közvetített társadalmi felelősség- és értékvállalásra is: a fast fashion és a plázák ellensúlyozójaként egy fenntartható, emberközpontú alternatívát teremt havi rendszerességű vásárjaival.
Az áprilisi vásáron workshopokon is részt vehettek!
Látogatóinkat ingyenes belépéssel a 2. emeleti rendezvényterembe várjuk.
A rendezvény gyerek- és kutyabarát!”
Időpont: április 14., 10.00–18.00
Helyszín: Néprajzi Múzeum (56-os emlékmű, 1146 Budapest, Dózsa György út)
Itt a tavasz és lassan bele is kezdenek a madarak a költésbe, így eljött az ideje, hogy odúellenőrzési bemutatóra invitáljunk titeket!
Andersen megható, elgondolkodtató történetét új köntösben mutatja be a GurigaKoffer Bábszínház.
Ünnepeljük együtt a tavasz beköszöntét! Egész napos családi programokkal készülünk a Vasúttörténeti Parkban!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre