
Brutális állatkínzás a kamerák előtt: betonra hajította a kutyáját, mert lusta volt kinyitni a kaput
Az állatkínzásról készült felvétel mindenkit sokkolt.
A rendőrség vizsgálja a halálesetet, az áldozat összeégett holttestét a fia találta meg az udvaron.
Főzés közben vesztette életét vasárnap délelőtt egy 80 éves asszony a romániai Úrházán. A rendőrségi nyomozás eddigi adatai szerint az asszony ruhája meggyulladt főzés közben, a lángok pedig valószínűleg hamar elterjedtek, mert testének nagy része jelentősen megégett - írja a Maszol.
Az idős asszony borzalmas állapotban lévő testére órákkal később a fia bukkant rá a ház udvarában, mikor hazaért a vasárnapi ebédre. A nő életét már nem lehetett megmenteni. A vizsgálatot a rendőrség még nem zárta le.
Az állatkínzásról készült felvétel mindenkit sokkolt.
Ami korábban egy 5 perces fuvar volt, az most 40.
Úgy vélik, közük lehetett a kicsi halálához.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.