
Ömlött a vér a történelmi játékokon: fejbe szúrta ellenfelét a harcos
A szörnyű baleset a gyerekek szeme láttára történt.
Egy 24 éves férfi olyan súlyosan megsérült a balesetben, hogy a helyszínen életét vesztette. A baleset körülményeit vizsgálják.
A Pápa felől Csorna felé haladó vonattal párhuzamosan, a földúton közlekedett egy robbanómotoros rolleres, amikor egy biztosítatlan vasúti átjáróban eddig tisztázatlan körülmények között a vonat elé hajtott és összeütköztek. A rollert vezető 24 éves Pápa környéki férfi olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
A baleset körülményeit a Pápai Rendőrkapitányság vizsgálja - írja a police.hu.
A szörnyű baleset a gyerekek szeme láttára történt.
A tűzoltóknak semmi esélyük nem volt.
Annak idején rendőri pályára készült a férfi.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.