
Magyar férfi holttestét találták meg Ausztriában, 13 év után végre megoldódott a rejtélyes gyilkosság?
Egy 55 éves férfit gyanúsítanak az ügyben.
Brit kutatók vizsgálati eredményei szerint a lakossági antitestvizsgálatok már egyértelműen jelzik a koronavírus elleni oltás hatékonyságát.
A patinás Imperial College London Egyetem által rendszeresen elvégzett valós idejű közösségi járványterjedési felmérések legfrissebb, január 26. és február 8. közötti fordulójának adatai szerint az ebben az időszakban elvégzett antitestvizsgálatok azt mutatják, hogy a Pfizer/BioNTech-oltóanyag mindkét adagjának beadása után a felmérésbe bevont önkéntesek átlagosan 91 százalékának szervezetében volt kimutatható vérvizsgálattal a koronavírus ellen termelődő antitestek jelenléte.
Az átlagon belül a 60 évesnél fiatalabb beoltottak 95,5, a 80 év felettiek 88 százalékának szűrővizsgálata jelezte az antitestek termelődését az oltás két dózisának beadása után.
Az intézet nevéhez fűződik az a kutatás is, amely során kismamák és a magzatuk állapotának alakulását vizsgálták, a koronavírus-fertőzés kapcsán. Az eredményeik azt mutatják, hogy a várandós kismama koronavírus-fertőzöttsége nem növeli sem a magzat, sem az újszülött halálozási kockázatát. Azonban gyakoribbak a koraszülések, hogyha az édesanyák pozitív tesztet produkálnak.
Egy 55 éves férfit gyanúsítanak az ügyben.
Egy Snapchat vita indította el a viszályt.
A szörnyű baleset a gyerekek szeme láttára történt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.