
Ruszin-Szendi bicskanyitogató igényei a szolgálati lakásba: whisky-s hordó a billiárdasztal mellé és a dolgozóba is
A leváltott vezérkari főnök és felesége elképesztő dolgokat rendelt közpénzen.
Elektromos mentőkerékpárokkal is gyorsítaná a bajbajutottak ellátását az Országos Mentőszolgálat (OMSZ), a bringás mentőket elsősorban városokban vetnék be - írta szerdai számában a Népszava.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat kommunikációs vezetője a lap kérdéseire közölte: a fővárosban jövő tavasszal indul ez a program, jelenleg a kerékpáros mentés feltételeinek kialakítása zajlik, a tesztüzem pedig heteken belül megkezdődhet.
Terveik szerint a főváros belső, forgalmas területein találkozhatnak majd az emberek a kerékpáros elsősegélynyújtókkal. Kedvező tapasztalatok esetén pedig akár más városokra is kiterjeszthetik ezt a mentési módszert. Hozzátette, hogy a kerékpáros mentésről nemzetközi tapasztalatokat is begyűjtött az OMSZ.
A Népszava úgy tudja, hogy a szervezeten belül július eleje óta az állomásvezetők feladata fölmérni, hogy a mentőápolók közül kik vállalnának többletbérezés ellenében szolgálatokat egy új kerékpáros mentőegységben.
A leváltott vezérkari főnök és felesége elképesztő dolgokat rendelt közpénzen.
A felfedezés komoly jelentőséggel bír.
Magyar Péter a hétfői Facebook-bejegyzésében a hétfői vihart „zápornak” nevezte.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.