
Élet és halál között lebeg az influenszer, elütötték és cserbenhagyták
Egy mexikói gázolás után súlyos koponyasérüléssel maradt ellátatlanul Nathan Aguilera influenszer, akin végül életmentő műtétet hajtottak végre.
Több időjárási front is terheli majd a szervezetünket az elkövetkező napokban.
A Köpönyeg előrejelzése szerint, csütörtökön rétegfelhős, párás időre számíthatunk. Főleg a délnyugati és az északkeleti tájakon várható tartósabb köd. Estétől észak felől szórványosan valószínű vegyes halmazállapotú csapadék. Reggel –1, délután +5 fok körül alakul a hőmérséklet. Estig a délnyugati, majd az északnyugati szél élénkülhet meg.
Az Országos Meteorológiai szolgálat figyelmeztetést adott ki péntekre, miután több megyében is 70 km/h-t meghaladó széllökések várhatók.
Péntek hajnalban a Tiszántúlon még előfordulhat hószállingózás, majd az erős, viharos északnyugati szél hatására csökken a felhőzet. Napközben felhőátvonulások lesznek, melyekből elszórtan fordul elő hózápor, zápor. +6, +7 fok körüli enyhe idő lesz.
Egy mexikói gázolás után súlyos koponyasérüléssel maradt ellátatlanul Nathan Aguilera influenszer, akin végül életmentő műtétet hajtottak végre.
Petíciót indított a FICSAK a budapesti lezárások ellen.
Nem ússza meg a börtönt...
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.