
16 éves fiúra támadt a krokodil, így élte túl a tini
A 3,6 méteres ragadozó azonnal harapott.
Igazán kedves gesztus.
Különleges esetről számolt be a közösségi oldalán az Országos Mentőszolgálat, ugyanis Kispesten egy éppen kutyát sétáltató pár meglátta, hogy rosszul lett az utcán egy középkorú férfi, és rögtön értesítették a mentőket. A segítség perceken belül megérkezett, így stabil állapotban került kórházba a férfi. A pár végig a helyszínen maradt, majd a végén még meg is kérdezték, hogyan fejezhetnék ki a hálájukat a szakszerű ellátásért, mire a mentőtiszt vicceskedve ezt felelte:
Egy jó kávé mindig jól jön!
– ezek után váratlan dolog történt.
Nagyjából 1 órával később jött a hír, hogy a pár nem akármivel lepte meg a kispesti mentőállomást: egy új kávéfőzőgépet vittek, ennek pedig mindenki nagyon örült.
Itt lehet megtekinteni az Országos Mentőszolgálat posztját, amiben köszönetüket fejezték ki:
A 3,6 méteres ragadozó azonnal harapott.
Több ezer fiatal számára derül ma ki, hová fognak járni.
1975 és 1982 között 72 alkalommal állt ki hazája színeiben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.