
Az elég világuk fenekestől felfordult: már hiába próbálták felébreszteni a szülei a 14 hónapos kislányt
A felfoghatatlan tragédiára azóta sincs magyarázat.
Zircnél teljes szélességében lezárták a főutat.
Összeütközött egy személyautó és egy busz Zircnél, a 82-es főút 24-es és 25-ös kilométerszelvénye között.
A baleset következtében egy ember beszorult, őt a zirci önkormányzati és önkéntes tűzoltók feszítővágó segítségével szabadítják ki a gépkocsiból.
A főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták – tájékoztatott a katasztrófavédelem.
A felfoghatatlan tragédiára azóta sincs magyarázat.
Brüsszelben Ursula von der Leyen sorsáról döntenek.
Szagot fogtak a keresőkutyák, biztató, amit találtak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.