
Ezt nem hiszed el! Totál meztelenül ment a kocsmába a barátnőjével
Terjesztik a pozitív testképet.
Két autós számára rosszul indult a nap.
Egymásba rohant két autó a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Nagyhalászon, az Arany János utcában csütörtök reggel. Az egyik autó az árokba sodródott.
Az ibrányi önkormányzati tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az esethez mentő is érkezett – közölte a katasztrófavédelem csütörtök reggel 7 óra után pár perccel.
Terjesztik a pozitív testképet.
Nagy változásokat hozhat a hétvége minden csillagjegynek.
Testvéreivel építette a tengerparton.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.