
Pokoli lángok: két kisgyerek halt meg – gyilkosságról beszélnek
Megdöbbentő részletek derültek ki.
Busz és autó ütközött, a balesetben egy 70 év körüli nő hunyt el.
Egy 70 év körüli nő – hosszas újraélesztési kísérletet követően – meghalt Budapesten, a XI. kerületi Balatoni úton hétfőn délelőtt történt balesetben – közölte Kaszap Réka, az Országos Mentőszolgálat kommunikációs munkatársa az MTI-vel. A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a balesetben busz és személyautó ütközött.

Megdöbbentő részletek derültek ki.

A szülők szeme láttára történt a baleset.

Újabb fontos részletet mutatott az interjúból a kormányfő.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.