
„Külföldre megyünk randizni, a gyerekeket pedig otthon hagyjuk – olcsóbb, mint étteremben vacsorázni”
Így segített a saját közérzetének javításán az édesanya.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMintha tűt keresnénk a szénakazalban, olyan nehéz megtalálni a képen a kakukktojást!
A képes feladványok egyik legnépszerűbbike, mikor egy hétköznapinak tűnő szituációt megörökítő rajzon kell megtalálnunk az oda nem illő tárgyat, élőlényt. Ennek egyik példája izzasztja meg most a netezőket, ugyanis a hörcsögök közé beszökött egy húsvéti nyuszi is – legalábbis az alábbi rajzon, aminek megfejtésére tizenegy másodpercet adott a BrightSide alkotója.

Ugyan több állatvédő is megjegyezte a kép láttán, hogy kínzás ennyi hörcsögöt bepakolni egy ekkora ketrecbe, ezúttal természetesen csak a játék és az agytorna kedvéért zsúfolódtak össze a kisállatok. Na, de hová rejtőzhetett a nyúl?
Ha lepergett a tizenegy másodperc, tekerj lejjebb, lebuktatjuk az illetéktelen behatolót!


Így segített a saját közérzetének javításán az édesanya.

Az orvosai is azt gondolták, csak vitaminhiánya van.

A kecskeméti „keresztapa” is köztük van.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.