
Orbán Viktor: Vigyázzunk egymásra!
A miniszterelnök fontos egyeztetéssel kezdte a napot.
Három autó ütközött össze az Árpád híd budai oldalán, az 1-es villamos helyett pótlóbuszok járnak.
Baleset miatt pótlóbusz jár az 1-es villamos helyett Budapesten, a Szentlélek tér és a Bécsi út/Vörösvári út között – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK). Az érintett szakaszon a 137-es, a 218-as és a 237-es autóbuszok igénybevételét ajánlja a BKK.
Az MTI azt írta, hogy három autó ütközött össze az Árpád híd budai oldalán, a Serfőző utcánál. Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra kell számítani.
A miniszterelnök fontos egyeztetéssel kezdte a napot.
Szavak és tettek...
Kedd reggelig 2932 viharkárt számoltak fel a szakemberek.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.