
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA két űrkutató küldetése még csak most kezdődött.
Kapu Tibor tegnap tért vissza egy sikeres űrutazást követően, azonban küldetésük még csak most kezdődött el. Tartalékosa, Cserényi Gyula tegnap Instagram-oldalán számolt be az izgalmas várakozásról, majd a sikeres landolásról, de mint kiderült a java még csak most van hátra az űrprogramnak.

Újra egy bolygón! Együtt jöttünk idáig, együtt megyünk tovább.
- írta Instagram-posztjában a Gyula, mellékelve egy képet, amin Tibor sikeres landolását követően mindketten mosolyognak.
Bár a tartalékos űrkutatónak végül nem kellett beugrani Tibor helyett, a felkészülés és az űrutazás során is feladata elengedhetetlen volt, és a jövőben csak még fontosabb lesz. Gyula egy korábbi posztjában már említette, hogy a sikeres látogató a Nemzetközi Űrállomáson a program csak egy látványos része volt, de nehezebb munka még hátra van, ugyanis, most Tiborral és még rengeteg kutatóval közösen ki kell értékelniük a fedélzeti kísérletek eredményeit.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.