
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMarics Peti kénytelen pihentetni eddig szárnyaló karrierjét, mivel a rengeteg fellépés túlzottan igénybe vette szervezetét.
Az elmúlt időszakban a VALMAR együttes több fellépését is lemondta, ennek okáról Marics Peti hétfő este számolt be az Instagramon. Bejegyzésében azt írja, orvosa már a Sztárban Sztár előtt is többhetes pihenőt ajánlott neki, mert már akkor is borzalmas állapotban voltak az énekes hangszálai a sok erőltetéstől. De a hajtás csak folytatódott és Marics elmondása szerint most jutott el odáig, hogy újra meg tudta nézetni hangszálait. A vizsgálaton kiderült, hogy mindkét hangszálon csomó alakult ki, amit romlás esetén műteni is kellhet.
„Egyelőre a legjobb megoldás, amit az orvos ajánlott, a szigorú pihentetés. Így muszáj lesz kényszerpihenőre mennünk” – írja Instagram-oldalán a sztár.
„Jövő héten még három sajtóeseményen találkozhattok velünk és utána, remélhetőleg július 13-tól a színpadokon is. Reméljük, ez a közel négy hét sokat fog segíteni és minél hamarabb visszatérhetünk hozzátok teljes erőbedobással folytatni” – nyugtatta rajongóit az énekes.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.