
Kiderült a titok: ezt kérte a halálos beteg Alan Rickman az orvosoktól
Emma Thompson csókkal búcsúzott a kollégájától.
Harry herceg egy interjúban újságolta el, hogy szerinte ő a királynő kedvence, azonban ezt az állítást gyorsan meg is cáfolták.
A 37 éves Harry herceg őszintén vallott arról, hogy mennyire hiányzik neki a családja, valamint beszélt a királynővel való kapcsolatáról is az NBC News reggeli műsorában – írja a Mirror.

Harry azt állította, hogy Erzsébet királynő kedvenc unokája. A királyi családhoz közelálló névtelen forrás szerint azonban Harry csak szépíteni akar a királynővel való kapcsolatán. Azonban II. Erzsébet kedvenc unokája már rég nem Harry, hanem Anna hercegnő fia, a 44 éves Peter Phillips.

Emma Thompson csókkal búcsúzott a kollégájától.

Vajon a szike vagy a természet alakítja a sztárok arcát?

Tényleg ilyen borús a helyzet?
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.