
Vilmos herceg „emberi pajzsként” lépett a viszálykodó Katalin hercegné és Meghan Markle közé - Videó
A nap látszólag az ünneplés jegyében telt.
A magyar származású brit énekesnő ma már nem a hangjával, hanem a testéről készült fotókkal keres milliókat.
Kerry Katona brit énekesnő. Ahogyan az nevéből is látható magyar származású, anyai nagyapja a második világháború idején menekült Budapestről Londonba. Az Atomic Kitten nevű csajcsapat tagjaként lett ismert 1999-ben. Ám mivel úgy érezte, még ennél is többre hivatott, televíziós castingokra járt.
Meg is lett az eredménye, mert 2004-ben megnyerte a Celeb vagyok, ments ki innen 3. szériáját, 2011-ben az angol Celeb Big Brother 8. helyezettje volt, tavaly pedig egy újabb tévés szórakoztató műsorban versenyzett, így aztán az egész szigetország megismerte.
Az angolok eddig is tudták, hogy szereti magát férfifantáziát izgató fehérmenűkben mutogatni, az azonban csak mostanság derült ki róla, hogy egy felnőttoldalon (OnlyFans) nem kevés pénzért lehet őt nézegetni, amint szebbnél szebb fehérneműit dobálja. Szó, mi szó, Kerry fantasztikusan néz ki öt gyermek után is, és folyamatosan osztja meg magáról a pörgős fotókat. Később be is vallotta, hogy havonta több tízezer fontot keres a testével.
A nap látszólag az ünneplés jegyében telt.
A kínos csókbotrány miatt lemondott a cég vezetője.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.