
Tudományos odúles a Gesztenyés-kertben
Itt a tavasz és lassan bele is kezdenek a madarak a költésbe, így eljött az ideje, hogy odúellenőrzési bemutatóra invitáljunk titeket!
Kirgizisztánról tart egyórás, vetített képes előadást március 9-én, 18.30-tól Barna Béla. Kép, hang, technika: Kájel Árpád.
A Csámborgó és az Egri Világjáró Klub eseményén az érdeklődők megismerhetik a 19 9951 km² területű és 6 milliós Kirgizisztánt (régi szovjet elnevezéssel Kirgízia). A közép-ázsiai ország 1990 óta független állam, azelőtt a Szovjetunióhoz tartozott. Az országot Ázsia Svájcának is nevezik gyönyörű hegyvidékei miatt.
Itt a tavasz és lassan bele is kezdenek a madarak a költésbe, így eljött az ideje, hogy odúellenőrzési bemutatóra invitáljunk titeket!
Andersen megható, elgondolkodtató történetét új köntösben mutatja be a GurigaKoffer Bábszínház.
Ünnepeljük együtt a tavasz beköszöntét! Egész napos családi programokkal készülünk a Vasúttörténeti Parkban!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre