
A Dietetika előadássorozat online december 22-i bemutatóján Koszecz Anna és Kun Evelin Réka dietetikus szakemberek többek között arról beszélnek, hogy ki a dietetikus?
Mivel lehet hozzá fordulni? Mit tesz értünk a bélflóránk? A 17 órakor kezdődő, ingyenes program alatt az érdeklődők új recepteket is tanulhatnak. Sok izgalmas témát érintenek, mint például a szezonális alapanyagok, az étrendkiegészítők, a cukorbetegség és a táplálkozás, illetve a D-vitamin. Részletek: https://www.facebook.com/efibp12/
Akár kiüríteni, akár feltölteni szeretnéd a gardróbodat, itt mindkettőre lesz lehetőséged!
Indul a gombaszezon, kezdetét veszi a Kucsmagomba Napok a Magyar Természettudományi Múzeumban!
Az előadás célja, hogy bemutassa e koffeintartalmú italok fogyasztásának okait és következményeit, az egyes koffeinhordozók eltérő hatásait a fizikai és mentális egészségünkre.
Folytatódik a Nagy István Stevie Alapítvány rendezvénysorozata, melynek köszönhetően a Magyar Vöröskereszt Arany János utcai központjában ingyenes pajzsmirigyrákszűrésre nyílik lehetőség.
„Tavaszváró ajtódíszt készíthetnek nálunk a gyerekek. Sok szeretettel várjuk a kisebbeket és nagyobbakat.”
A Construma-csokor meghatározó kiállításán a konyhatechnológiától a fürdőszobán át a nappaliig minden megjelenik, ami a lakásbelső kialakításához szükséges lehet.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre