
Benczúr-akadémia: 150 éve született Huszka Jenő
Zelinka Tamás ismeretterjesztő előadása a Szegeden 1875. április 24-én született Huszka Jenő zeneszerzőről.
Esik az eső, az emberek készülnek a télre, a sok kinti tevékenység után inkább a házaknál dolgoznak.
Megelevenednek a fonók, a munka mellett elérkezett a szórakozás, tánc és vigassság ideje. Fonóbeli játékok, mesék, táncok (nem csak) gyerekeknek.
Kolompos Együttes: Hidegen fújnak a szelek
Előadók:
Szántai Levente – harmonika, játék
Nagy Zoltán – tambura, mese
Végh Gábor – nagybőgő
Timár Sándor – brácsa
Barna György – hegedű, gitár
A koncertet 3 éven felülieknek ajánlják.
Időpont: október 31. 10 óra
Helyszín: Puskin Kuckó (Kossuth Lajos u. 18. Budapest 1053)
Zelinka Tamás ismeretterjesztő előadása a Szegeden 1875. április 24-én született Huszka Jenő zeneszerzőről.
Kezdő és haladó zenészek, zenekedvelők, érdeklődők egyaránt csatlakozhatnak hangszerrel vagy anélkül.
Kubovics László fiatal kora óta érdeklődik a fényképezés iránt, azonban nagyjából 10 éve, egy madárleses fotózás alkalmával vált igazán szenvedélyévé.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre