
Sokkoló: A lánya teste már mumifikálódott, anyja hotelszobában tartotta
A 46 éves nő ellen vádat emeltek elhalálozás be nem jelentése miatt.
Védettségi igazolással való visszaéléssel gyanúsít a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság egy megyei háziorvost - közölték kedden a police.hu oldalon.
Az orvos a gyanú szerint bejegyezte az elektronikus egészségügyi szolgáltatási tér (eeszt) információs rendszerébe, hogy 2021 nyarán, három hét különbséggel kétszer beoltott Covid-19 elleni vakcinával egy jordán férfit. A gyanú szerint az oltásokat nem adták be, a férfi az oltási napokként megjelölt időben nem volt Magyarországon.
A jordán férfi az egyik budapesti kormányablakban 2022 januárjában kérte, hogy adjanak neki védettségi igazolványt.
Az orvos ellen a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság indított büntetőeljárást - írták.
A 46 éves nő ellen vádat emeltek elhalálozás be nem jelentése miatt.
Fontos figyelmeztetést adott ki egy orvos.
Egy négyszer akkora bolygót találtak a Földtől 154 fényévre.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.