
Elképzelhetetlen, amit az Antarktisz jege alatt találtak
A tudósok nem találnak magyarázatot a jelenségre.
A csongrádi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik egy férfi megtalálásában. Szögi János még június 13-án délután távozott csongrádi otthonából, majd eltűnt.
Már napok óta keresik a hatóságok és önkéntesek egyaránt a 61 éves Szögi Jánost, aki múlt pénteken, június 13-án délután távozott csongrádi otthonából. Az idős férfit még aznap eltűnt, azóta senki nem látta, és életjelet sem adott magáról. A férfi egy kék színű kerékpárral indult útnak, ami szintén nem került elő.
A rendőrség már megindította a nyomozást, közleményükben a lakosság segítségét kérik, ugyanis a férfi felkutatására tett eddigi rendőri intézkedések nem vezettek eredményre. Szögi János hozzátartozója szerkesztőségünknek elmondta: egyelőre semmilyen konkrét információval nem rendelkeznek azzal kapcsolatban, hogy merre indulhatott el az idős férfi.
Jelenleg nincs semmi, ami alapján el tudnánk indulni. A rendőrök sem tudnak közelebbit mondani, bár folyamatosan keresik, drónokkal is. A kerékpárja nincs otthon, és pénteken több helyen is látták őt biciklizni, így szinte biztos, hogy azzal indult el
– fogalmazott majd hozzátette: az sem zárható ki, hogy Szögi János más városba távozott.
Az eltűnt férfi körülbelül 165 cm magas, vékony testalkatú, rövid, ősz hajú és ápolt megjelenésű. Eltűnésekor melegítőnadrágot, inget, kardigánt és horgászsapkát viselt. A nála lévő bicikli jellegzetes: kék színű, alacsony, hajlított vázas, a hátsó csomagtartón pedig egy fekete kosár található.
Aki látta Szögi Jánost vagy tud bármit hollétéről, az haladéktalanul hívja a 112-es segélyhívó számot, vagy jelezze azt bármelyik rendőri szervnél – írja a police.hu.
A tudósok nem találnak magyarázatot a jelenségre.
Egyiptomi régészek megdöbbentő felfedezést tettek.
Egy házaspár van a történet középpontjában.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre