
Szentkirályi Alexandra: A főpolgármester ne lapítson tovább!
„A budapesti hidakon már minden héten Pride van...”
Az épületet lezárták, a sürgősségi ellátást is felfüggesztették.
Sajtóinformációk szerint vasárnap délután rendőrök lepték el a Budapesti Dr. Manninger Jenő Baleseti Központot, majd lezárták az épületet, még a sürgősségi ellátást is felfüggesztették.
A megdöbbentő esettel kapcsolatban a BRFK Kommunikációs Osztálya úgy nyilatkozott a sajtónak, hogy április 6-án 14 óra 50 perckor egy férfi azzal telefonált be a Fiumei úti kórházba, hogy az épületben bombát helyezett el.
A közleményükből az is kiderült, hogy a helyszínre irányított egységek átvizsgálták az intézményt, de robbantásra alkalmas eszközt nem találtak, így a kórházat 17 óra 25 perckor megnyitották.
A BRFK Bűnügyi Szervek Bűnügyi Főosztálya közveszéllyel fenyegetés bűntett megalapozott gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen.
„A budapesti hidakon már minden héten Pride van...”
Rémrandin járt Hannah, eleinte fel sem fogta, mi történik.
Ezért van szükség a szigorításra.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre