
Mindent beismert az egykori csodagyerek: gyilkosság miatt állították elő a Forma-1 reménységét
A fiatal férfi egy családi vita során keveredett gyilkosságba.
Egy gázkazán robbant fel egy oktatási intézményben.
Mentők és tűzoltók lepték el szerda (október 16.) délután a VII. kerületi Rottenbiller utcát. A Metropol információi szerint egy oktatási intézményben lángok csaptak fel, miután egy kazán felrobbant.
Az Országos Katasztrófavédelem tájékoztatása szerint az oktatási intézményben kábel, szigetelés és egy szivattyú égett a harmadik emeleten egy kazánházban, mintegy két négyzetméteren.
A fővárosi hivatásos tűzoltók eloltották a tüzet, átvizsgálták az épületet, és egy embert kikísértek onnan. Mintegy kétszázan idejében elhagyták az ingatlant, amelyet kiszellőztetnek a rajok
– közölték.
A Metropol arról is értesült, hogy a robbanás a Budapest-Fasori Református Kollégium Julianna Általános Iskolában történt és senki sem sérült meg. Amíg a lánglovagok dolgoztak a rendőrök biztosították a helyszínt.

A fiatal férfi egy családi vita során keveredett gyilkosságba.

Karácsony az autósüldözést elfelejti, ha a saját embereiről van szó.

Tüntetés kezdődött a tárgyalás napján.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.