
Hihetetlenül durva támadás: a diplomata késelte halálra a nőt
Egy nőt halálra késelt, de még a kutyája is meghalt.
A tűzoltók áramtalanították a járműveket.
Kisteherautó és egy kocsiból álló motorvonat ütközött a mezőkovácsházai vasúti átjárónál. A kisteherautóban egy ember, a vonaton hat ember utazott. A mezőkovácsházai hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A társszervek is megérkeztek a helyszínre - írták a katasztrofavedelem.hu oldalán.

Egy nőt halálra késelt, de még a kutyája is meghalt.

Egészen felkapott téma lett problémája az interneten.

Csoda történt: feléledt a kisfiú.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.