
Túrázó talált rá az emberi koponyára az erdőben - Hónapokba telhet, mire azonosítani tudják
Egyelőre nem tudni, kihez tartozik.
Egy motoros meghalt, miután egy állatnak ütközött Hódmezővásárhely közelében csütörtök este - közölte a rendőrség a honlapján.
A baleset a 472-es úton történt 19 óra után. A rendelkezésre álló adatok alapján egy motorkerékpáros egy állatnak hajtott, majd lesodródott az úttestről és egy beton kerítésnek ütközött. A motoros a helyszínen meghalt.
A helyszíni szemle és műszaki mentés idejére az út érintett szakaszát lezárták.

Egyelőre nem tudni, kihez tartozik.

Megdöbbentő történetet mesélt egy 35 éves nő.

Rejtélyes bunkert találtak Magyarország alatt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.