
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolLegalább tíz ember meghalt, és több mint húszan megsebesültek kedden délelőtt a északkelet-ukrajnai Harkiv belvárosa elleni orosz tüzérségi támadásokban - közölte az ukrán katasztrófavédelmi szolgálat.
A város főterén készült felvételeken látható, ahogyan mentőcsapatok áldozatokat hoznak ki a helyi városvezetés lebombázott épületének romjai alól.
Az 1,4 millió lakosú Harkiv a második legnépesebb város Ukrajnában, közel az orosz határhoz. A múlt csütörtökön megindított offenzíva kezdete óta célpontja az orosz csapatok támadásának.
Volodimir Zelenszkij ukrán elnök kedden arról beszélt, hogy a Harkiv elleni orosz tüzérségi támadások szerinte kimerítik az „állami terrorizmus” fogalmát, és „emberiesség elleni bűncselekményeknek” tekinthetők.
„Terrorral akarnak megtörni bennünket, így akarják megtörni az ellenállásunkat” - mondta az elnök abban a videóüzenetében, amelyet a közösségi médiában tett közzé. Azt állította, hogy Oroszország fő célpontja Kijev és Harkiv. A főváros védelme elsőrendű fontosságú - hangsúlyozta Zelenszkij.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.