
„Imádkozom a férjem gyilkosáért” – megöltek egy 6 gyermekes apát
Mellbevágó vallomást tett a gyászoló özvegy.
Orbán Viktor péntek reggel a Kossuth Rádióban kezdte a napot, ahol nagyon fontos bejelentést tett.
Orbán Viktor miniszterelnök rádióinterjúját az idősek világnapján azzal kezdte, hogy nyugdíjprémium lesz hazánkban, mert a magyar gazdaság dübörög. Elmondta, hogy nálunk olyan nyugdíjrendszer van, hogy a dolgozók adójából fizetik ki a nyugdíjakat. 80 ezer forint lesz a nyugdíjprémium. A korrekcióval együtt lesz, aki 100 ezer fölötti kiegészítést kapnak majd – jelentette be a kormányfő.

Mellbevágó vallomást tett a gyászoló özvegy.

Nem hiszed el, kit vádolnak a gyilkossággal!

A korábbi jógaoktató és személyi edző beszélt küzdelméről.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.