
Sokkoló! Egy hatalmas aszfaltdarab csapódott az autó szélvédőjébe – Fotók!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolNem először fordul elő Florida ezen részén, hogy villámcsapás miatt történik baleset az utakon. Ezúttal egy terepjáróban ülő két ember sérült meg az égből érkező támadás miatt.
A hétfő reggeli balesetben a kisteherautóban ülő két ember megsérült – írta a Walton megyei tűzoltóság.
Tűzoltók vonultak ki a DeFuniak Springs mellett történt balesethez. A közösségi média oldalain megosztották a Ford pick-up betört szélvédőjéről és hátsó üvegéről készített fotókat. A bent ülő két ember kisebb sérüléseket szenvedett a rájuk zúduló üvegszilánkoktól, de „rendbe fognak jönni” – mondta el Corey Dobridnia, a Walton megyei seriffhivatal szóvivője a Tallahassee Democrat című lapnak.
Egy finn központú környezetvédő szervezet tavalyi tanulmánya szerint Oklahoma kevéssel vette át a vezetést Florida előtt az Egyesült Államokra lecsapó villámok toplistáján – írták a helyi lapok.
A felhőkből a talajba csapó villámok azonban továbbra is Floridában a leggyakoribbak.
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre