
Aggasztó dolgokat lát 2025-re a Covidot megjövendölő jós
Nicolas Aujula baljós előrejelzést tett az idei évre.
Az FKF kiemelten foglalkozik a zöldhulladék eltakarításával. Hogy, hol végzik a munkákat, arról a vállalat lehet tájékozódni.
Az FKF megkezdte Budapest 19 zöldövezetes kerületében a zöldhulladék járatszerű begyűjtését, az „FKF-logós” zsákokat hetente egyszer, meghatározott napon szállítja el a társaság. További információk a www.fkf.hu-n. A zöldhulladékos zsákok megvásárolhatók az FKF Ecseri úti és a Fő utcai ügyfélszolgálati irodáiban, valamint a lakossági hulladékudvarokban, illetve az értékesítő partnereiknél.
Nicolas Aujula baljós előrejelzést tett az idei évre.
Egy magyar férfit arra kényszerítettek, álljon be az ukrán seregbe.
Egy világító zöld színű madár kavart felháborodást
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.